O nás

Společnost vznikla v r. 1998 pod původním názvem FinArt-Medico, kterou založil Mudr. Jiří Benda. Od vzniku naší stomatologické společnosti poskytujeme našim klientům kvalitní preventivní péči v oboru stomatologie. Zabýváme se i celostní medicínou s využitím tradiční čínské medicíny. Léčebné postupy, které uplatňujeme, mají pozitivní vliv na celkový zdravotní stav našich pacientů.

Při léčbě využíváme všech dostupných nejmodernějších metod. K tomu nám napomáhá moderní ordinace, vybavená kvalitními stomatologickými přístroji a odborně proškolený personál. Naši klienti velmi kladně hodnotí příjemné prostředí a přátelskou atmosféru naší kliniky. Za prioritu považujeme individuální a ohleduplný přístup ke každému pacientovi.

Nabízíme standardní i nadstandardní stomatologické služby, které jsou vždy na profesionální úrovni. Rozšířili jsme je o léčení nemocí způsobených elektrogalvanismem, což je působení vlivu kovů a jejich slitin v dutině ústní. Jedná se především o negativní vliv amalgámu a intoxikace rtuti na zdraví celého organismu. Při terapii využíváme převážně přírodních prostředků. Dále provádíme testování biokompatibility materiálů, řízenou detoxikaci apod. Proces detoxikace organismu je spojen s užíváním vitamínů, minerálů a určitým dietním opatřením.